Juhtide arenguprogramm
Canva
Juhtide arenguprogramm
21.02-16.05.2024

Täienda oma juhtimisoskusi: uus "Juhtide arenguprogramm" alustab juba veebruaris

Kutsume juhte ja personalijuhte osalema uues ja põhjalikus koolitusprogrammis "Juhtide arenguprogramm". Programm on loodud spetsiaalselt keskastmejuhtidele, kes soovivad oma juhtimisoskusi täiendada ja valmistuda järgmiseks karjäärisammuks.

Miks osaleda?

"Juhtide arenguprogramm" pakub praktilisi teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud tänapäeva kiiresti muutuvas ärimaailmas edukaks juhtimiseks. Programmi läbides:

• Saad aru oma mõjust juhina ja õpid seda suurendama.
  • Õpid, kuidas motiveerida meeskonda ja kujundada tööd tulemuslikumalt.
  • Mõistad finantsjuhtimise põhimõtteid ja oskad teha jätkusuutlikke ärilisi otsuseid.
  • Teadvustad enda mitteratsionaalseid otsuseid ja õpid neid juhtima.
  • Õpid vaimse tervise tähtsust töökohal ja kuidas seda toetada.
  • Arendad oskusi strateegilises kommunikatsioonis ja kriisijuhtimises.
  • Parandad suhtlemisoskusi nii koostöö- kui konfliktiolukordades.

Koolitajad

Programmi viivad läbi oma ala eksperdid Tartu Ülikoolist ja mujalt.

• Tõnu Lehtsaar - TÜ töötajate nõustaja-kaplan, religiooni- ja suhtlemispsühholoog
  • Maaja Vadi - juhtimise professor, TÜ majandusteaduskond
  • Ilona Leib - PR Partner juhataja, strateegiline konsultant
  • Krista Jaakson - juhtimise kaasprofessor, TÜ majandusteaduskond
  • Virgo Süsi - strateegilise juhtimise ja finantsjuhtimise külalislektor, TÜ majandusteaduskond
  • Endel Hango - juhtimise nooremteadur, TÜ majandusteaduskond
  • Kariina Laas - kliinilise ja tervisepsühholoogia lektor, TÜ psühholoogia instituut
  • Kristjan Pulk - juhtimise nooremteadur, TÜ majandusteaduskond

Koolituse ülesehitus

Programm koosneb neljast moodulist, mis toimuvad Pärnus ja Tartus. Iga moodul keskendub erinevatele juhtimisvaldkondadele, alates meeskonna juhtimisest ja lõpetades finantsjuhtimise ning suhtlemisoskustega. Koolituspäevad on üles ehitatud interaktiivselt, sisaldades loenguid, arutelusid ja praktilisi harjutusi.
Koolitus toimub 21.02-16.05.2024.

Lisaväärtused

Lisaks kvaliteetsele õppele pakub programm ka võimalust suhelda ja võrgustikku luua teiste juhtidega. Koolituse hinnas sisalduvad kohvipausid ja õhtusöök esimese koolituspäeva õhtul, pakuvad suurepärast võimalust mõtteid vahetada ja uusi kontakte luua.

Registreerimine ja lisainfo

Koolitus algab 21. veebruaril 2024 Pärnus.

Programmi hind osalejale: 714 eurot* (+ käibemaks)

* Koolitusprogrammi maksumus on 1020 eurot + käibemaks, millest: 714 eurot + käibemaks tasub osaleja, 306 eurot + käibemaks kaasrahastatakse meetme "Atraktiivne piirkondlik ettevõtlus- ja elukeskkond" projektist "Pärnumaa innovatsioonikeskus KOBAR" ning Pärnumaa Omavalitsuste Liidu ja Tartu Ülikooli poolt.

Koolitusel osalejatele arvestatakse vähese tähtsusega abi (VTA) summas 500 eurot ühe osaleja kohta. Vähese tähtsusega abi kohta loe lähemalt SIIT

Lisainfo ja registreerimine

Ära jäta kasutamata võimalust investeerida oma professionaalsesse arengusse ja tõsta oma juhtimisoskusi uuele tasemele "Juhtide arenguprogrammi" abil!

Kaasrahastanud_EL_kaksiklogod_EST
Koolitus

Facebooki ja Instagrami reklaamide tegemine algajatele

Väärikate ülikool